Špikio kelionių vakaras

Praėjusią savaitę praūžė tradicinis Špikio kelionių vakaras, organizuojamas kiekvienų metų pradžioje, skirtas prisiminti praėjusių metų keliones, išgirsti kolegų keliautojų pasakojimus ir pabendrauti vieniem su kitais. Šio vakaro metu išgirdome tris įspūdingus pasakojimus:

Rūta su Rasa papasakojo apie savo praėjusios vasaros kelionę per Iraną – įvairiausiais mitais ir, kaip pasirodo, nevisai teisingais stereotipais, apipintą šalį. Antrasis pasakojimas buvo Tomos ir Sirvydo nuotykiai patirti minant dviračius pusės metų trukmės kelionėje per šiaurės ir centrinę Ameriką. Paskutinysis vakaro pranešėjas Tadas papasakojo apie savo nuotykius kopiant į Akonkagvą, bėgant Everesto maratoną bei keliaujant Nepale ir Butane.

Vakarą vainikavo išskirtinė proga pamatyti pirmuosius kadrus iš, jau vasario mėnesio pabaigoje pasirodysiančio, všį „Špikis“ dokumentinio nuotykių filmo „Dviračiais Afrikoje: Namibija“.

Ačiū restoranui „Untold“ už šiltą priėmimą ir skanias vaišes bei, žinoma, visiems atkeliavusiems. Dalinamės keliomis nuotraukomis iš šio vakaro.