Puslapis ir anonsas „Dviračiais per Mongoliją“

Pagaliau, filmas 99% yra užbaigtas! Tai buvo įtempti ir varginantys 3,5 mėnesio su bemiegėmis naktimis ir ilgais savaitgaliais, užsidarius namie, prie kompiuterio ekrano, dirbant ir šlifuojant kiekvieną mažiausią niuansėlį. Buvo daug nuopuolių ir dvejonių, bet ir lygiai tiek pat daug smagių pakilimų. Visas šis laikas buvo praleistas kvėpuojant ir išgyvenant kiekvieną kelionės akimirką vis iš naujo ir iš naujo, sprendžiant kuriuos momentus reikia palikti užmarščiai, o kuriuos iškelti į dienos šviesą.

Rezultatas – įsimintina ir kupina nuotykių 1,5 val. ilgio kelionė, po nuostabų kraštą. Nepaisant to, jog kelionė paliko labai dvejopus jausmus, tačiau filme, manau, bus balansuotai atspindėtos tiek smagiosios jos dalys, tiek ir ne visai smagios, sunkios fiziškai ar psichologiškai akimirkos.

Norinčius labiau įsigilinti į kelionę, jos nuotykius, komandą, kviečiame apsilankyti specialiai tam sukurtoje svetainėje: http://www.spikis.lt/dviraciais-per-mongolija/. Šis puslapis bus nuolatos atnaujinamas naujomis kino seansų datomis bei įvairiais, nuotaikingais ir informatyviais filmukais. Apie visus juos, taip pat galite lengvai sužinoti, jeigu tapsite Facebook puslapio nariais.

Taip pat kviečiame susipažinti ir su filmo anonsu, kuris šį kartą, truputėlį kitoks – melancholiškesnis ir ramesnis. Ne dėl to, kad nebuvo energingų akimirkų kelionėje – jos dar bus atskleistos atskirame filmuke!