Prisiminimai apie Himalajus

Sunku patikėti, jog praėjo jau beveik 2 mėnesiai nuo grįžimo iš Indijos. Sunku suprasti kur tas laikas dingo, nes, regis, dar prieš kelias valandas atidavinėjai paskutines jėgas kildamas į Tanglangla – 5.3 km perėją. Vos prieš kelias akimirkas sėdėjai Nako miestelyje laukdamas, kol indai sutvarkys vienintelį kelią, kuris veda tikslo link, ir iš kurio, po prasiautusios audros, nebeliko nieko…

Tačiau laikas bėga greitai. Šiuo metu esame užsivertę darbais su filmu, kuris po truputį, po truputį įgauna formas: jau turime ir garso takelį, kurį šį kartą parūpino profesionali muzikos platinimo kompanija – 5 Alarm Music, kurios muzika skamba net ir tokiuose Holivudo hituose kaip World War Z, The Wolverine ar Chernobyl Diaries. Dabar liko baigiamieji darbai su spalvų derinimu bei gradavimu ir kiti smulkūs darbeliai.

Filmą tikimės užbaigti dar šiemet, o artimiausiomis savaitėmis pasaulį išvys intriguojančios ištraukos iš filmo sudėtos į poros minučių trailer’į.

Šį kartą, filme bus mažiau pasakojimų apie pačią šalį, o labiau koncentruotasi bus į keliauninkus, jų išgyvenimus, ką jiem reiškia tokios kelionės ir kas tai apskritai yra. Tas gavosi visai natūraliai: kelionės metu turėjome progą susipažinti su visa gausybe dviratininkų iš įvairiausių pasaulio šalių, o iš idomiausiųjų net ir paėmėme intervių. Tad tikimės, jog tai filmui suteiks daugiau spalvų, kurių lietuvio akiai, Himalajuose kartais ir pritrūkdavo.