Padėkite Špikiui augti

Jei jau užklydote į šį puslapį, turbūt, Jums nereikia pristatinėti kas yra Špikis ir kokia jo idėja, bet jeigu trumpai – mes kuriame filmus apie keliavimą dviračiais ir stengiamės įtraukti žmones į šias keliones. Kam? Ogi tam, kad tai ne tik be galo smagus ir pozityvus laiko leidimo būdas, tausojantis gamtą, stiprinantis žmones fiziškai, tai yra ir puikus būdas praplėsti savo akiratį, pamatyti naujus kraštus kitu kampu.

„Šaunu! Bet kuo gi aš galiu padėti tam Špikiui?“ – girdžiu klausiant, nors sėdžiu vienas kambaryje (girdisi balsai?.. prastas ženklas…).

Padėti Jūs galite keliais būdais, bet tas apie kurį noriu papasakoti šiandien yra labai paprastas ir nereikalaujantis jokių pastangų. Kiekvienais metais, visi dirbantys, gali paskirti 2% savo pajamų mokesčio organizacijai, kuriai jie prijaučia.

„Kodėl Jūs negalit keliauti tais savo dviračiais iš savų pinigų?“ – išgirstu ne tokio mielo veikėjo klausimą (vėl, neramiai apsidairau tuščiame kambaryje).

Na, keliaujame mes iš savų pinigų ir, matyt, keliausime toliau, o ir filmus kuriame paprastai be jokių atlyginimų, skirdami nesuskaičiuojamus kiekius valandų (Filmas „Dviračiais per Gruziją“ pvz. pareikalavo ~300 darbo valandų), tam, kad jie gautųsi kaip įmanoma aukštesnės kokybės ir, kad suteiktų kuo didesnį malonumą juos žiūrintiems.

„Tai kam jums tie mano pinigai, jei visi už dyką dirbat?“ – ne, nu kas per velnias! pašoku iš kėdės ir dar kartą apsidairęs savo tuščiame kambaryje pamatau dideles juodo, kvailo šuns (neįžeidinėju, jis tikrai nėra labai protingas…) akis žiūrinčias į save.

Dirbame mes už dyką ir kartais pavyksta rasti kitų, kurie dirbtų už dyką, bet kur kas dažniau, žmonės, ypač gerai išmanantys savo darbą, nori gauti atlygį už jį, todėl neišvengiamai keliant filmų kokybę atsimuši į tam tikras duris, pro kurias neįeisi, nesusimokėjęs pinigėlių… Tai ir muzikinės licenzijos, ir grafikos dizaineriai, ir žmonės, besirūpinantys marketingu, jau nekalbant apie įvairios technikos kainas, kur sumos eina tūkstančiais…

Aišku, prašančių paramos yra krūvos ir mes, matyt, tikrai nesame pirmos būtinybės prašytojai, tačiau, jeigu vis dėl to susigundytumėt, labai apsidžiaugtume gavę ir Jūsų paramą. Daugiau informacijos rasite čia.