Nuoširdus prašymas paremti 2%

Regis, po truputį, žingsnelis po žingsnelio, iš kiemo traukiasi žiema, o všį Špikis jau pradėjo ruoštis naujoms kelionėms bei iššūkiams, tačiau ateina metuose ta diena, kai ir vėl turime paprašyti Jūsų pagalbos. Tą daryti visada sunku, ypač žinant koks didelis pasirinkimas tų įmonių, kurios siekia Jūsų paramos. Negalime lygintis su tom, kurios gelbsti gyvūnų ar žmonių gyvybes, tačiau mes tikime savo tikslais ir nuoširdžiai manome, kad mūsų vykdoma veikla, jei ir negelbsti pasaulio, tai bent jau jį leidžia pamatyti ir patirti taip, kaip retas gali.

Praėję metai atnešė neišdildomų įspūdžių kelionę per Altajaus Respubliką, o Jūsų paaukoti pinigai buvo panaudoti kuriant filmą apie jį: už juos buvo pirktos video juostos bei įsigytas legalus audio takelis. Dėkojame už tai.

Šiais ir ateinančiais metais siekiame atsinaujinti filmavimo įrangą, kuri yra ypatingai brangi, ir kitomis priemonėmis gerinti mūsų kuriamų filmų kokybę – profesionalūs titrai, animacijos, muzika ir t.t.

Noriu Jus užtikrinti, kad nei aš, nei mano kolega Justinas, pinigų iš šios veiklos neuždirbame ir visą laiką, kurį skiriame, skiriame savanoriškai, iš visos širdies.

Visą informaciją kaip galite pervesti savo 2% paramos, rasite mūsų internetiniame tinklalapyje: http://www.spikis.lt/parama/

 

Būtume dėkingi, jei pasidalintumėt ir su draugais, kurie neabejingi dviračiams,

Ačiū