Kelionė per Himalajus

Praėjusiais metais apkeliavę Mongoliško ir Kazachiško kraujo turinčią Altajaus respubliką, šiais metais Špikis ruošiasi keliauti į ne ką mažiau egzotinį pasaulio kraštą – šiaurinę Indijos dalį, kur bandys įveikti Himalajų aukštumas.

Maršrutas veda įspūdingo grožio Himachal Pradesh ir Ladako regionų viršūnėmis bei dykumomis. Priešingai nei didžioji Indijos dalis, šie regionai nepasižymi gyventojų tankumu. Kvadratiniame kilometre čia jų rasite nuo 2 iki 10 (Lietuvoje gyventojų tankumas ~60 žm/kv. km).

Kelionė planuojama tarpe tarp liepos 15d ir rugpjūčio 31d, trukmė – 28-30 dienų ir aprėps beveik 1000km. Kelionės tikslas nėra pasiekti greičio ar aukščio rekordų, bet pasimėgauti šio menkai paliesto krašto grožiu, susipažinti su vietiniais žmonėmis ir nufilmuoti dar vieną pasakišką filmą.

Kol kas komandoje yra trys žmonės, tad įnirtingai ieškome žmonių norinčių prisijungti prie šios kartą gyvenime pasitaikančios galimybės, pakilti dviračiu į 5km aukštį, išmėginti save ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Potencialūs keliautojai neturėtų labai išsigąsti sudėtingo maršruto – svarbiausia geras nusiteikimas, noras ir ryžtas. Visą kitą įveiksime drauge, padėdami vieni kitiems kaip galėdami. Susidomėję gali kreipkitis į kelionės vadovą – Algirdą ().

Himalajai laukia!