Jūsų parama Špikio veiklai

2015m. všį Špikis organizuotas žygis Kaune

Praėję metai atnešė daug įspūdžių ir nuotykių, visais kuriais džiugia širdimi galėjome pasidalinti su Jumis. Tai ir pirmasis Špikio kelionių vakaras, ir keli išvažiavimai po mūsų brangiąją, gražiąją Lietuvą bei, žinoma, įspūdingoji kelionė bei nepaprastas filmas apie ją, tolimą ir paslaptingą Kirgiziją.

Ne šiaip sau atsigręžiu atgal ir dėpsau į tuos praėjusius metus. Vieniems žmonėms, norisi prisiminti praėjusių metų nuveiktus darbus per Naujųjų metų sutikimą, o kitiems, kurie kaip taisyklė turi ne pelno siekiančias organizacijas, prieš gyventojų deklaracijų pateikimo termino pabaigą :)

Taip, ir vėl atėjo tas metas, kai tenka kukliai nuleisti galvą, atsisukti į visus Jus, ištikimus Špikio draugus, ir paprašyti Jūsų 2% paramos.

Šiais metais esame numatę ne ką mažiau įspūdingą iššūkį – kelionę ir filmą apie Mongoliją. Kaip tik šiuo metu baigiame rinkti kompaniją kelionei, o filmo kūrime labai norėtume pasamdyti ką nors gerai išmanantį grafikos dizaino darbus – sritį, kurioje iki šiol jautėsi, matyt, didžiausias atitrūkimas nuo bendros filmo kokybės. Čia ir pasitarnautų Jūsų suteikta parama.

Taigi, kaip ir kiekvienais metais, labai dėkojame už Jūsų palaikymą ir iki pasimatymo naujuose iššūkiuose!

Visa informacija kaip galima pervesti savo 2% gyventojų pajamų mokesčio paramą:
http://www.spikis.lt/parama/