Išvykstame į Gruziją

Kur buvus, kur nebus, štai ir atkeliavo ta mūsų vasaros kelionė. Daiktai jau sukrauti (daugmaž) ir už poros valandų jau sėdėsime oro uoste. Daug minčių ir idėjų sukasi galvoje, bet, matyt, pagrindiniai du yra „ar nieko nepalikau?“ bei „kaip viskas seksis?“. Būtų neteisinga sakyti, kad į kelionę išvažiuojam ramia širdimi. Kad ir kiek tų kelionių jau buvo, bet kiekviena jų atneša naują jauduliuką… Galbūt ir gerai… Tai parodo, kad jos vis dar yra brangios, kad jos netapo įprastu reikalu ir kad jų visdar lauki.

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame stebėti mūsų kelionę gyvai. Kai tik bus įkvėpimo ir jėgų, keliautojai stengsis pildyti dienoraštį bei žymėti nuvažiuotą kelią. Taip pat lauksime ir Jūsų komentarų bei palaikymo, kuris yra nežmoniškai svarbus, kai esi keli tūkstančiai kilometrų nuo namų.

O prieš baigiant šį trumpą įrašą, norėčiau padėkoti mūsų šauniesiems rėmėjams, kurie kiekvienais metais mumis patiki iš naujo. Šiemet dėkojame VeloVelo, kurie mums padėjo pasiruošti dviračius kelionei, kuprine.lt bei Luklai aprūpinusiems inventoriu bei Baltic Bike Travel.