Ir vėl į kelią!

Kas žinojo, o kas gal ir nežinojo, bet jau visai ne užilgo – šį šeštadienį (rugpjūčio 13d), Špikio komanda išjudės į naują nuotykį! Tai bus jau penktoji Špikio kelionė ir šį kartą keliauninkai trauks į stepių ir dykumų kraštą – Mongoliją. Tiesa, maršrutas ves ne į stepes ir ne į dykumas, labiau tradiciškai – aplankysime Altajaus kalnus. Kartą jau buvome iš Rusijos pusės, šį kartą patikrinsime Mongoliškąją.

Kažkaip neįprastai sudėtingai šiais metais sekėsi organizuoti kelionę. Nepaisant to, jog komandą pavyko surinkti gan greitai, tačiau vėliau sekė krūva pakilimų ir nuopuolių. Pirmą kartą gyvenime buvo atšaukti mūsų skrydžiai ir teko viską keisti, pirmą kartą gyvenime kilo pavojus nespėti gauti vizų, ieškoti pagalbos Rusijoje (per kurią skrendame) ir Mongolijoje – taip pat sekėsi sudėtingai…

Na, bet organizaciniai rūpesčiai jau kaip ir baigėsi, o prieš akis liko tik skinti tų rūpesčių vaisius. Kokie lūkesčiai? Sunku net ir pasakyti. Nebepamenu kada į kelionę leidausi su tokia nežinomybe. Apie kraštą, į kurį keliaujame, informacijos pavyko rasti labai nedaug, angliškai straipsnių beveik nėra, nuotraukų iš tų kraštų – nedaug, tad beliko žiūrėti palydovines nuotraukas ir bandyti įsivaizduoti kaip ten viskas atrodo iš tikrųjų. Kaip bus – pamatysime jau greitai. Aišku tik tiek, kad laukia dar vienas, sudėtingas iššūkis. Bandysime įveikti ledyną, kuris arba egzistuos, arba neegzistuos, bandysime kirsti plačią, didelę upę – kuri bus arba įveikiama, arba ne ir eilinį kartą bandysime įveikti biurokratiją, kuri savo ruožtu bandys užkirsti kelią patekti į ne eilinio grožio nacionalinį parką. Kaip mums seksis? Kaip ir kiekvienais metais, galėsite sekti „tiesiogiai“: http://keliones.spikis.lt/Kelione/Mongolija_2016

Taip pat norėtume trumpai pristatyti mūsų komandą. Šiais metais prie mūsų prisijungė trys nauji veidai:
Aidas Urbanas, 30 metų
Aidas dirba inžinieriumi-elektroniku ir sakosi tiek į darbą, tiek po darbo, visą laiką mina dviračiu. Kai dviračio nemina, Aidas dar domisi kovos menais, lanko Aikido bei fotografuoja. Šioje kelionėje Aido laukia – finansininko pareigos.

 

Ugnius Dalangauskas, 32 metai
Ugniaus profesija – odontologas. Nepaisant to, jog tokioje rimtoje kelionėje Ugniui dar neteko dalyvauti, vaikinas dievina aktyvų laisvalaikio leidimą – jis ir bėgioja, ir slidinėja, ir važinėja dviračiais, ir daro dar daug kitų dalykų. Kelionės metu jis saugos bendrakeleivių sveikatą ir bus medikas.

 

Dovilė Vankevičiūtė, 31 metai
Dovilė – ilgametė Ugniaus draugė, kuri, taip pat, yra gydytoja-odontologė, o po darbo irgi mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį – bėgioja, plaukioja, laipioja, kitaip tariant nenustygsta vietoje. Kelionės metu, ji kartu su Ugniumi saugos kelionės draugų sveikatą.


Šiais metais, į antrą savo kelionę su Špikiu leisis ir Audrius:

Audrius Šniukšta, 42 metai
Audrius – inžinierius, dirbantis su lazeriais. Nors Audrius ir vyriausias kelionės dalyvis, tačiau dar pernai įrodė, jog su kalnais ir kitais iššūkiais gali galinėtis ne prasčiau nei kiti. Kelionės metu jis ir vėl rūpinsis technika – bus mechanikas.

 

Galiausiai, prie komandos trečius metus iš eilės prisijungia Dagnė:

Dagnė Biekšaitė, 21 metai
Dagnė – paskutinio kurso studentė, pirmą kartą su Špikiu iškeliavo į Gruziją ir nuo tos kelionės nebegali atsispirti kelionėms į kalnus su dviračiu. Šios kelionės metu ji stengsis pavalgydinti bendrakeleivius ir bus šios kelionės maistininkė.

 

Taip pat norime padėkoti kelionės rėmėjams, tai kelintus metus iš eilės prisidedantys prie Špikio nuotykių duratai.com – siūlantys įsigyti kokybiškų prekių dviratininkams bei Lukla – pardavinėjantys aukščiausios kokybės miegmaišius, rūbus, batus ir dar daug kitų kelionėms skirtų prekių!