Kelionė per Gruziją – keliautojai

Ilgai laukėme, ilgai tikėjomės, tačiau taip ir nepavyko surinkti komandos į išsvajotąją, laukinę Kirgiziją, tačiau ilgai nesielvartavę, puolėme ieškoti naujų įdomių ir iššūkių žadančių kraštų. Kadangi dvi pagrindinės problemos žmonėms neleidusios iškeliauti į Kirgiziją buvo laikas ir kaina, tai atsižvelgdami į pageidavimus, nusprendėme keliauti truputėlį arčiau ir truputėlį trumpiau. Taip prieš kelis mėnesius užgimė mintis nukeliauti į Gruziją – civilizacijos nesugadintą šalį įsikūrusią Kaukazo širdyje ir jaučiančią simpatijos jausmus lietuvaičiams.

Taigi, pristatome Jums naujai sukomplektuotą komandą, pasiryžusią įveikti Gruzijos laukymes:

 

Algirdas

Kelionės organizatorius bei iniciatorius. Ši kelionė jam bus jau devinta. Algirdas ir toliau rūpinsis visais organizaciniais klausimais bei įamžins visas kelionės akimirkas vaizdo juostoje.

 

Dagnė

Devyniolikos metų mergina, tik ką baigusi mokyklą, prieš kibdama į naujus mokslus ryžosi save išmėginti minant dviratį. Kelionės metu ji turės maistininko pareigas.

 

Dovilė

Dovilei, kaip ir daugumai komandos narių, ši kelionė bus pirma rimta kelionė dviračiu, tačiau nepaisant kirbančio jauduliuko, mergina be galo laukia kelionės. Kelionės metu jį rūpinsis visų sveikata – ji bus komandos medikė.

 

Pavel

Tikriausiai, stipriausias bei pajėgiausias komandos narys. Komandos draugams pergyvenant, kad jam kelionė bus per lengva, jis ramiai atsakė, kad blogiausiu atveju, rytais darysiąs atsispaudimus. Kelionės metu jis rūpinsis komandos
dviračiais.

 

Rūta

Teisę baigusiai ir pagal specialybę dirbančiai merginai atiteko ne ką mažiau kruopštumo riekalaujanti atsakomybė – Rūta prižiūrės, kad komanda neišlaidautų, tvarkydama visus su kelione susijusius finansus.

 

Sigitas

Ne pirmus metus su Špikiu keliaujantis vaikinas, pagaliau ryžosi leistis ir į didžiąją metų kelionę. Kelionės metu, kartu su Pavelu prižiūrės komandos dviračius.

Mūsų nuotykiai jau visai greitai prasidės! :)