Grįžome iš Gruzijos!

Nu, gerai, jau gerai… Grįžome iš jos jau prieš porą mėnesių :) tačiau vis neprisiruošėme parašyti savo atsiminimų apie šią nuostabią šalį bei kelionę.

Dviračiais per Gruziją

O kelionė iš tiesų buvo ne eilinė. Turbūt net nevisi susigaudė kaip čia taip gavosi, kad ruošėmės, ruošėmės į Kirgiziją, o gavosi, kad išvažiavome į Gruziją. Viskas, iš tikrųjų, gavosi labai paprastai – nors dar pavasarį buvo apie 20 tvirtai apie kelionę mąstančių žmonių, prireikus pirkti bilietus, jų beliko vos 3 :) Kadangi, filmas su dviem veikėjais ir vienu filmuojančiu, matyt, nebūtų buvęs toks įdomus, tad nusprendėme organizuoti šiek tiek paprastesnę ir trumpesnę kelionę į Gruziją. Toli gražu, negaliu sakyti, jog buvo lengva numoti ranka į Krigiziją. Tai šaliai buvau atidavęs visą save ir iki šios dienos gyvenu svajonėmis apie ją. Esu įsitikinęs, kad joje dar man teks pabuvoti – galbūt net kitais metais! :)

Tačiau buvo kaip buvo ir esu labai laimingas į ką tai pavirto. Susirinko be galo šauni kompanija, kurioje buvo labai malonu keliauti: nuolatos lydėjo šypsenos, pozityvus mąstymas bei šilta, palaikanti atmosfera. Dauguma keliauninkų garantavo, jog tai tikrai nebuvo paskutinė jų kelionė su Špikiu, tad labai tikiuosi, jog kartu keliausime dar ne kartą.

Gruzija nustebino savo kalnų grožiu, tarp milžiniškų slėnių spengiančia ramybe, paivairinama šniokščiančių kalnų upių muzikos bei alpinių pievų žėrinčios žalumos. Tai fantastinis kraštas kelionei, kai gali neskubėti ir pasimėgauti tuo grožiu. Sakiau kelionės metu ir nebijau pasikartoti – tokiuose kraštuose galėčiau praleisti amžinybę, patogiai įsitaisęs ant viršūnės, žvelgiantis į tolyje pranykstančias uolėtų kalnų atbrailas. Tai pasakų šalis, su šimtmečius skaičiuojančiomis tvirtovėmis bei laiko neskaičiuojančiais, atsipūtusiais, draugiškais gruzinų veidais.

Nekantrauju, kada galėsime pristatyi filmą iš šios kelionės, kuri, deja, net ir nukeliavus, nesiklostė mums visai taip kaip mes norėjome… Bet, hey! Juk taip, gal net ir įdomiau? :)

Filmą tikimės pristatyti jau šių metų gruodį, tad atidžiai sekite naujienas Špikio grupėje Facebook’e, o iki tol, kviečiu išsamiau paskaityti apie šią kelionę