Filmo „Dviračiais per Kirgiziją“ seansai

Kai nežinai kas laukia ant viršaus…

Keistas jausmas, kai turi projektą, prie kurio dirbi pusę metų ir staiga supranti, jog darbų liko tik vienas kitas ir viskas po truputį eina į pabaigą. Šiuo atveju, į pabaigą eina tik tie darbai, kuriuos mes galėjome padaryti ir ateina laikas, kai projektas turės atsistoti ant savo paties kojų. Tarsi vaikas, paliekantis tėvų namus, jis žengs pirmuosius žingsnius į gyvenimą.

Šis laikas, turbūt, kaip ir visiems tėvams, yra tiek džiugus, tiek baugus. Niekada negali žinoti kaip tas gyvenimas priims tavo vaiką/kūrinį. Pirmieji žengti žingsniai, nuteikė labai pozityviai – bilietai į Vilniaus premjerą buvo išparduoti dar likus savaitei iki jos. Tai rekordinis greitis ir labai tikimės, jog tai šviesios ateities pradžia, bet iki kol bus galima pavadinti projektą sėkmingu, turės praeiti kelios labai įtemptos savaitės. Savaitės, kai pats galėsi padaryti labai nedaug ir beliks tik stebėti rezultatą.

Praėję metai parodė abi medalio puses: tiek tą euforijos jausmą, kai filmas įgyja pagreitį, renkasi pilnos salės žiūrovų ir sugrįžta puikūs atsiliepimai, tiek šiokį tokį nusivylimą, kai tai neįvyksta. Bet kuriuo atveju, filmo įrašai jau turėjo pasiekti kino teatrus bei kultūros centrus, spauda mirga nuo pranešimų apie filmą ir beliko, tik laukti ir tikėtis, jog ta kelionė, kuri paliko šitokį neišdildomą įspūdį jos keliauninkams, atneštų tokį patį džiaugsmą ir jos žiūrovams.

Esu įsitikinęs, jog kūrybinė filmo grupė padarė 100% to, kas buvo įmanoma, dabar liko tik pakviesti Jus, gerbiamieji žiūrovai, apsilankyti, pasikviesti draugus ir skleisti žinią. Dėkui Jums!

P. s. Visų miestų seansų datas galite rasti patogiai vienoje vietoje, žemiau pateiktoje nuorodoje. Filmo seansų kiekis pildysis eigoje, priklausomai nuo jų lankomumo.

http://www.spikis.lt/DviraciaisPerKirgizija/filmo-seansai/