Filmas Dviračiais per Kirgiziją

Dviračiais per Kirgiziją

Kadangi jau greitai bus mėnuo nuo paskutinio įrašo, norėjau dar kartą papasakoti kaip juda reikalai su filmu.

Šiai dienai filmas po truputį baiginėjamas. Po paskutinio post’o atsirado vienas geraširdis žmogus, kuris pasisiūlė padėti su filmo garso sutvarkymu. Kadangi žmogus pagal specialybę dirba būtent šioje srityje ir turi daugiau nei 10 metų patirties joje, manau, jog galima drąsiai teigti, jog filmas turi skambėti profesionaliau nei bet kada iki šiol!

Kita svarbi kryptis, kur šiemet nusprendėme daug investuoti – tai marketingas. Kaip parodė pernai metai, negali tiesiog paleisti filmo ir tikėtis, kad apie jį žmonės savaime sužinos, tad šiemet sukūrėme tam tikrą strategiją, kuri, labai tikimės, jog bus sėkminga.

Taigi, kas Jūsų laukia? Pirmiausia, tai laukia daug video medžiagos! Jeigu prieš šiuos metus apsiėjome su filmo trailer’iu ir teaser’iu, tai šiemet Jūsų laukia 10-15 trumpų filmukų įvairiausiomis temomis: nuo jau minėtų teaser’ių iki filmukų apie keliauninkus, kas jie tokie, kuo jie užsiima, ką jie mąstė prieš kelionę ir kaip tas mąstymas pasikeitė po kelionės, kokią įrangą naudojo bei įvairūs filmukai apie pačią Kirgiziją, jos tradicijas, istorijas bei kitus įdomius dalykus.

Negana to, norime jau dabar pristatyti du naujus dalykus:

Pirmas – tai oficiali filmo svetainė! Ją galite pasiekti adresu: http://www.spikis.lt/DviraciaisPerKirgizija/

Antras – tai Facebook’o puslapis, skirtas visai komunikacijai filmo klausimais. Jeigu paspausite jame „like“, turėtumėte, patys pirmieji gauti visas naujienas apie trumpuosius filmukus bei žinoma, artėjančias premjeros datas, bilietų pardavimus ir pan dalykus. Facebook puslapį rasite čia: https://www.facebook.com/DviraciaisPerKirgizija.

Ateities planuose yra sutarti trumpųjų filmų platinimą per didžiuosius šalies portalus, o sausio mėnesį pradėti aktyvią kampaniją su straipsniais bei intervių televizijose bei radijuje, todėl labai noriu paprašyti – jeigu turite kokių nors kontaktų televizijoje, radijoje, dienraščiuose, žurnaluose, kuriems galėtų būti įdomu pakalbinti mus apie keliavimą dviračiu, filmų kūrimą ir pan temomis, pasidalinkite.

Skleiskime žinią apie keliavimą nuostabiausia pasaulyje transporto priemone kartu!