Filmas „Dviračiais per Kirgiziją“ internete!

Atsimeni tą filmą apie pašėlusių keliautojų nuotykius dviračiais tolimoje ir neatrastoje Kirgizijoje? Galbūt, tu ar tavo draugas labai, labai norėjot pamatyti jį, bet taip ir neradot laiko, noro, kompanijos? O gal tiesiog nesi iš tų, kurie norėtų eiti ir žiūrėti filmą būryje nepažįstamų žmonių kino teatre? Bet kuriuo atveju, geros naujienos tau, kadangi, jau nuo šiandien filmą galima įsigyti internetu ir pasižiūrėti vakare ramiai įsitaisius ant patogios lovos ar fotelio!

Užsisakyti filmą galima nesunkiai mūsų internetinėje parduotuvėje: shop.spikis.lt. Jį užsisakęs apmokėti gali arba padarydamas pavedimą, arba pasinaudodamas PayPal paskyra. Tiesa, turime įspėti, kadangi visus pavedimus pirmiausia turime patvirtinti, šis užsakymo būdas užtrunka ilgiau nei apmokant PayPal. Bet kuriuo atveju, nuorodą į filmo parsisiuntimą gausi į savo elektroninio pašto dėžutę vos tik mes pamatysime tavo pavedimą arba iš karto apmokėjęs per PayPal.

Sakai, tiek pralaukus, gal geriau nemokėsi ir sulauksi kol koks nors „šmikis“ filmą įmes į torentus?.. Tikrai nesigainiosim tavęs laukais ir neskelbsime paieškos policijoje, bet atsimink, jog filmų kūrimas yra labai, labai brangi sfera, o visi surinkti pinigėliai už pardavimus bei bilietus, tiesiog persikelia į kitus filmus. Tad jeigu šie filmai tau teikia džiaugsmą ir norėtum, kad tęstume šią veiklą, nepagailėk tų pinigėlių ir įsigyk filmą legaliai. O ir šiaip, juk už 4,99 EUR net dienos pietus ne kiekvienoje kavinėje gausi :)