„Dviračiais per Mongoliją“ jau internete!

Visų kas nespėjo patirti šaltųjų Mongolijos vėjų ir kartu įveikti sunkiųjų perėjų kino teatruose džiaugsmui, mūsų filmas apie praėjusių metų kelionę per rečiausiai apgyvendintą šalį pasaulyje jau patalpintas internete! Jį galite įsigyti paspausdami šią nuorodą: http://shop.spikis.lt/

Na, o jeigu nelabai žinote apie ką vyksta kalba, leiskite papasakoti. Praėjusių metų vasarą organizacija Špikis leidosi į jau penktąjį nuotykį dviračiais. Kaip ir visos kelionės iki tol, šis nuotykis vedė per tolimą ir menkai europiečio akiai pažintą kraštą. Kraštą, kuris mena Čingischano laikus, kurio nuostabių pievų platybėje gali užmiršti visus rūpesčius, o kalnų bei slėnių grožis užima kvapą.

Šio mėnesį trukusio nuotykio metu buvo įveikti 1040 km bei užkilta į beveik 19 km aukštį! Čia šeši keliautojai iš Lietuvos turėjo nuostabią progą pažinti vietinių gyventojų gerumą bei nuoširdumą, pamatyti jų buities ypatybes, tuo pačiu pažįstant save sunkių išbandymų akivaizdoje.

Filmas išvydo pasaulį vasario 9d., Vilniuje k/t „Pasaka“ ir po to keliavo per dešimt skirtingų Lietuvos miestų, kuriuose džiugino vis skirtingą žiūrovų būrį. Vieni sakė, kad patys niekada, kitų akyse žibėjo noras ir patiems išmėginti tokį keliavimo būda, tačiau abejingų tikrai neliko.

Taigi, visi kas nematė filmo, turite galimybę vos už 5 eurus jį atsiųsti pas save į kompiuterį ir susėdę su šeima ar draugų būriu jį pasižiūrėti. O pasižiūrėjus, žinoma, lauksime atsiliepimų!

Primename, jog iki gegužės 2d. turite galimybę paskirti savo 2% gyventojo pajamų mokesčio nepelno siekiančiai organizacijai Špikis (detaliau). Šie filmai gimsta iš mūsų pačių užsidegimo keliauti ir kurti, tad prašome Jūsų palaikymo įgyvendinant tolimesnius planus ir pažadam atsidėkoti ne mažiau įsimintinais filmais!