„Dviračiais per Gruziją“ kino festivalyje Gruzijoje

Žmonėms, kurie domisi kinu arba Gruzijos kultūriniu gyvenimu, matyt, jau teko girdėti, jog šiais metais Gruzijoje antrą kartą vyks kino filmų festivalis „EU film festival“. Šio festivalio metu penkiuose Gruzijos miestuose publikai bus pristatomi įvairūs filmai iš įvairių Europos šalių: Vokietijos, Danijos, Italijos, Šveicarijos, Portugalijos ir kt, tame tarpe ir Lietuvos. Festivalis vyksta nuo vasario 20d iki kovo1d.

Šį festivalį minime ne be reikalo. Tai bus pirmasis tarptautinis festivalis, kuriame pasirodys ir Špikio kurtas filmas. Žinoma, ne koks kitas, o apie Gruziją. Dar praėjusių metų pabaigoje, tik pasirodžius filmui Lietuvoje, gavome laišką iš Lietuvos ambasados Gruzijoje, kuri mus maloniai ir pakvietė atstovauti savo šalį šiame festivalyje. Žinoma, tokio kvietimo atsisakyti negalėjome ir nuo pat praėjusių metų dirbome, kad filmas būtų paruoštas Gruzijos publikai.

Taigi, džiaugiamės, jog filmas buvo subtitruotas anglų bei gruzinų kalbomis ir bus pirmą kartą pristatys plačiai užsienio auditorijai. Tai taip pat yra pirma proga įgyvendinti vieną iš pamatinių tikslų, kurį buvome išsikėlę sau įkurdami organizaciją „Špikis“ – pažindinti pasaulį su mūsų nediduke, bet miela šalimi bei jos piliečiais.