Filmas Dviračiais per Gruziją

Pagaliau paruošėme mūsų naujausią filmą įsigijimui internetu! Šiais metais iš karto pateikiame tiek lietuvišką, tiek angliškai subtitruotą filmo versiją. Filmo kaina – tik 4,5 euro. Filmą galite įsigyti – http://shop.spikis.lt/

Taip pat, šiais metais nusprendėme išbandyti šį bei tą naujo! Nenorime, kad pirktumėte „katę maiše“, dėl to nusprendėme padovanoti Jums pirmas 24 minutes filmo visiškai nemokamai. Norėdami gauti geriausią rezultatą, įsijunkite grotuvą per visą ekraną ir pasirinkite HD kokybę.

Labai paprašytume pasidalinti šia ištrauka su draugais bei pažįstamais – skleiskime keliavimo dviračiais idėjas kartu!

Nuoširdžiai apie piratavimą

Pernai metais susidūrėme su ne tokia smagia kino pasaulio puse, kai ankstesnių metų filmai buvo patalpinti torentų svetainėse. Apima dvejopas jausmas, kai randi savo kūrinį platinamą šiais, ne ytin švariais, kanalais. Iš vienos pusės, yra be galo smagu, jog žmonės mano, kad mūsų filmas yra vertas pasidalinti su kitais. Iš kitos pusės, mes nesame pasaulinio lygio kino kompanija, iš filmų uždirbanti milijoninius pelnus, galinti sau leisti netekti vieno, kito pardavimo. Bet koks netektas pardavimas mums yra skaudus smūgis, reiškiantis, jog kitais metais, galbūt, negalėsime įsigyti reikalingos papildomos baterijos vaizdo kamerai, arba brangesnės ir kokybiškesnės dainos filmo garso takeliui.

Tikrai nesiruošiame ieškoti kaltų, kreiptis į teisėsaugą ar kitaip bandyti ginti savo autorines teises. Mūsų organizacija remiasi pozityviomis idėjomis ir norime šią kryptį išlaikyti, tad tikėdami mūsų brangiais draugais, Špikinais, labai prašome – jeigu filmas patiko, nepagailėkite tų 4,5 eurų jam įsigyti :) Ačiū už supratingumą.