Dviračiais Afrikoje: Namibija

Tikriausiai nenustebinsime tų, kas sekė naujienas, bet jeigu dar negirdėjote, Špikio komanda šiais metais keičia kryptį ir, užuot keliavę Azijoje pramintais takais, leidžiasi žemyn, į pietus, į kitą žemės pusrutulį. Naujausias mūsų iššūkis – Namibija.

Namibija, kaip ir dauguma kelionių, buvo pasirinkta ganėtinai netikėtai. Dagnei, ne pirmus metus keliavusiai su Špikiu, besidairant po kitų keliautojų nuotraukas, netyčia buvo užtiktas kelionės per Namibiją dienoraštis. Nors ten keliautojai keliavo ne dviračiais, bet automobiliais, to užteko, kad gimtų nauja mintis.

Pradėjus domėtis plačiau, paaiškėjo, kad Namibija – sąlyginai civilizuota bei saugi Afrikos valstybė, galinti pasiūlyti įspūdingą kraštovaizdį, kartu užtikrindama sudėtingus iššūkius, tokius kaip smėlėtos dykumos, laukiniai žvėrys bei geriamo vandens trūkumas. Taip po truputį gimė naujasis planas.

Metų pradžioje padarę kelionės pristatymą bei kelionės dalyvių atranką, galiausiai apsistojome ties šešių žmonių komanda. Šiais metais į komandos sudėtį sugrįžta Algirdas, Dagnė ir Audrius, kurie keliavo kartu paskutinius dvejus metus Mongolijoje bei Kirgizijoje, bei netikėtai grįžta dar viena Kirgizijos komandos dalyvė – Rūta.

Prie komandos taip pat prisijungia du nauji vaikinukai: psichoterapeutas Konstantinas – 31-erių metų vaikinas iš Vilniaus, kuriam tai bus pirma rimta kelionė dviračiais bei 22-iejų metų Aurimas – architektūrą studijuojantis bei kultūrizmu besidomintis vaikinas iš Kauno.

Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame stebėti kelionės progresą bei sužinoti visas naujausias žinias pirmiems. Kiek tą leis padaryti sąlygos, keliautojai pasakos savo įspūdžius internetinėje svetainėje: http://keliones.spikis.lt/

Kelionės startas – jau šį penktadienį (2017-06-23)!