Dviračiais Afrikoje: Namibija jau internete!

Bėgo ir prabėgo mūsų filmo seansai kino teatruose bei kultūros centruose. Tradiciškai norime padėkoti visiems, kurie nepagailėjo savo brangaus laiko ir nuėjo pasižiūrėti filmo didžiuosiuose ekranuose ir ypatingai tiems, kurie po filmo nepasidrovėjo prieiti ar parašyti ir pasakyti vieną, kitą šiltą žodį. Praleidus su šia kelione didesnę dalį pusmečio, tai visada tampa didžiuliu atpildu už įdėtą darbą.

Aš visada sakiau, jog filmus pradėjau kurti ne dėl to, kad juos parodytų viešai, ne dėl to, kad iš to užsidirbčiau ar susilaukčiau šlovės. Aš juos pradėjau daryti dėl to, kad kūryba man leidžia papasakoti savo išgyvenimus ir jausmus, patirtus šiose nuostabiose kelionėse su tais nuostabiais žmonėmis, kurie leidžiasi kartu į jas. Aš pats esu didžiausias savo kūrybos kritikas ir žinau, kad iki tobulumo tiems filmams yra labai, labai toli, tačiau negaliu nesidžiaugti, jog su kiekvienais metais jaučiuosi patobulėjęs, paaugęs, kažko naujo išmokęs. Nenoriu, kad šie filmai pavirstų šabloniškais, dėl to kas kartą vis bandau surasti kažkokį naują rakursą ar naują idėją jiems. Taigi, dar kartą dėkui visiems, kurie tai vertina ir kuriems smagu visa tai išgyventi kartu, bent jau ekranų pagalba.

Pasinaudodamas proga, noriu priminti, jog atėjo ir vėl tas metų laikas, kai organizacijoms, kuriomis tikite, galite padėti paskirdami savo 2%. Pernai metų kelionė buvo ypatingai brangi, visos lūžusios technikos sąskaita, tad kiekvienas papildomas euras, bus labai smarkiai įvertintas. Daugiau informacijos apie tai, kaip tai padaryti, rasite čia.

Filmą galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje: 
http://shop.spikis.lt/lt/filmai/8-lt-dviraciais-afrikoje-namibija.html