Baigėsi „Dviračiais per Mongoliją“ seansai, kas toliau?..

Priešpaskutinė diena Mongolijoje

Beveik mėnesį mūsų filmas „Dviračiais per Mongoliją“ keliavo iš miesto į miestą džiugindamas vis naują auditoriją, vis naują, kelionėms prijaučiančių, žmonių būrį. Atsigavus po šio maratono noriu trumpai pasidžiaugti pasiekimais – filmas aplankė dešimt miestų, o jame apsilankė beveik 1,5 tūkstančio žiūrovų. Tai buvo antras pagal sėkmingumą filmas, kuris neįstengė pralenkti tik Himalajų filmo.

Tai yra puikus rezultatas, bet smagiau nei patys skaičiai buvo sulaukti puikių atsiliepimų iš visų mačiusių jį. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pažiūrėję filmą nepatingėjo palikti atsiliepimą, įkvepiantį žodį – tai labai motyvuoja ir kasmet priverčia stengtis vis labiau, ieškoti vis naujų iššūkių.

Na, o kas toliau? Tie, kas esate prisijungę prie mūsų grupės Facebook socialiniame tinkle, tikriausiai matėte, jog jau pradėjome organizuoti naują kelionę. Šiais metais leisimės į naują, nepatirtą žemyną – Afriką, kur bandysime įveikti Namibijos dykumas. Visi norintys prisijungti prie šio iššūkio, kviečiami sudalyvauti kelionės pristatyme arba/ir kelionės bandomajame žygyje (jis bus paskelbtas po kelionės pristatymo, bet numatomas Vilniuje, kovo 26d.). Norintys dalyvauti kelionėje, turėtų sudalyvauti abiejuose, bet jeigu labai nepavyksta, tai bent jau bandomajame žygelyje sudalyvauti yra būtina.

Taip pat filmas jau ruošiamas internetinei parduotuvei. Tikimės, kad jį pavyks paleisti dar iki kovo pabaigos, bet blogiausiu atveju, balandžio pradžioje jau tikrai bus. Taigi, jeigu nepavyko ištaikyti progos nulėkti į kino teatrą, vis tiek turėsite galimybę pakeliauti per Mongoliją tiesiai iš namų.

Pabaigai, noriu paraginti nepraleisti galimybės paremti všį „Špikis“ paskiriant savo 2% gyventojo pajamų mokesčio. Kaip tik prieš porą dienų skaičiau, jog apie pusė Lietuvos žmonių nepasinaudoja šia, jiems nieko nekainuojančia, galimybe paremti ne pelno siekiančių organizacijų… Įsivaizduojate, kaip galėtų atrodyti filmas, jeigu visi jie būtų paskyrę savo procentus mums?! Skraidančios kameros, Hans Zimmer (vienas garsiausių Holivudo kompozitorių) garso takelis, specialieji efektai (sprogimai visur, lyg iš Michael Bay filmo), vietoj kažkokio Algirdo, išterliota marmūze, pasakojančio apie maršrutą (ar visi matė tą mano gėdą filme?…) – Morganas Freeman’as! … ech, kiek visko būtų… :)

Juokas juokais, bet ši parama mums labai reikalinga ir būtume labai dėkingi, jei padarytumėte šį paskyrimą. Visa informacija kaip tai padaryti – čia.