Ankstesnių metų filmai

Himalajai, 2013

Prieš porą metų Špikio komanda leidosi į nuotykius Indijos šiaurėje, kur turėjo progą susipažinti, su aukščiausiais žemės kalnais – Himalajais. Čia ne tik laukė 5,3 km aukščio perėja, gyvybes nusinešti grasinusios griūtys bei netikėtai nuplauti keliai, tačiau ir vieni įdomiausių sutiktų keliautojų iš užsienio, dalis kurių netgi prisijungė prie keliautojų iš Lietuvos, paversdami kelionė – internacionaliniu nuotykiu!

Filmas rodytas kino teatruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Mažeikiuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Tauragėje, Ukmergėje, Visagine.

Iš viso filmą išvydo apie 2000 žiūrovų.

Taip pat filmas transliuotas LRT televizijos eteryje.

Pirkti filmą internetu Apie kelionę

 

Gruzija, 2014

Gruzija, nors ir buvo kompromisinis variantas, kurį teko pasirinkti po neįvykusios kelionės į planuotąją Kirgiziją, tačiau maloniai nustebino ne tik fantastinių Kaukazo kalnų grožiu, vietinių svetingumu, netikėtai pamatyta regiono tradicine švente su arklių varžybomis, šokiais bei dainomis, tačiau ir kelionės sunkumu. Nors kalnų viršūnės buvo perpus mažesnės nei Himalajuose, tačiau prastos kokybės, sunkiai pravažiuojami keliai viską smarkiai komplikavo, o viena iš perėjų, iki šiol atrodo viena sudėtingiausių įveiktų perėjų.

Filmas rodytas kino teatruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Mažeikiuose, Kėdainiuose, Ukmergėje, Šakiuose.

Iš viso filmą išvydo apie 1500 žiūrovai.

Taip pat filmas dalyvavo Europos filmų festivalyje Gruzijoje.

Pirkti filmą internetu Apie kelionę